18 Temmuz 2020

DuvarOnline güvenilir mi?

ile DuvarR

3D Duvar Kağıdı Güvenilir Site.

İnternetten sipariş vermekte bazen tereddüt ediyoruz. Ürün gelir mi? Bir sorun olursa ne yaparım? Muhatap bulur muyum?

DuvarOnline.com 11 yıllık tecrübesi ile bu kaygılarınızı sonlandırıyor. Duvar kağıdı sektörünün merkezi Unkapanında Merkez ve Showroom mağazası ve İstanbul’un kolay ulaşılabilir noktalarından olan Esenler Giyimkent Fabrika – Showroom adresleri ile isterseniz giderek, görerek de sipariş verebilirsiniz.

DuvarOnline.com site sahibi GTS Yapı Dizayn ve Tic. Ltd. Şti sektörün öncü ve lider üreticilerindendir.

Müşteri hizmetleri 02129091885 santral ve whatsapp hattı ile mesai saatlerinde kolaylıkla ulaşabilir, her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz.

DuvarOnline’nın diğer sitelerden öne çıkan farkı, standartları değiştirerek Non-Woven duvar kağıdı kalitesini posterlerde standart hale getirmesidir. Diğer bir çok üretici aslen bilbord – dış mekan için üretilmiş olan – geçici kullanım amaçlı- arkası mavi ucuz kağıtları kullanıyor. DuvarOnline’de bu kağıt yok, onun yerine 170 gr/m2 kalitede Non-Woven kağıt kullanılıyor.

Yani biri evliyadelik, diğeri zaten reklam amaçlı 3-5 gün kullanım için üretilmiş incecik bir kağıt.

Daha bir çok avantaj sunan DuvarOnline’nin diğer avantajlarını ve diğer sitelerin dezavantajlarını farklı başlıklarda inceleyeceğiz.

DuvarOnline.com alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir indirim kodunu da şuraya yazalım. %10 şartsız-koşulsuz indirim için kullanın: İndir10